Listopad 2010

Hellcats S01E11 - Trailer

28. listopadu 2010 v 18:17 | xoxo_Lady |  Videos, Trailers, Behind the Scenes

Jelikož v tuhle chvíli nejsou žádné novinky a já jsem zjistila, že jsem ještě nepřidala trailer k dalšímu dílu Hellcats, tak ho sem dávám. 11 epizoda se jmenuje Think Twice Before You Go. Premiéra bude odvysílaná už ve středu a podle traileru se opět máme na co těšit! ;)
______________________________________________
Leaving Her Parent´s House in Toluca Lake with Maui - 27.11.2010

28. listopadu 2010 v 17:52 | xoxo_Lady |  Candids - 2010
Leaving her Parent´s House in Toluca Lake with Maui - 27.11.2010
Podle očekávání přibyly k nejnovějším candids ze včerejška další, a to jak Ash odchází z domu svých rodičů v Toluca Lake. V náručí jí spokojeně hověla Maui. Ještě dodám, že od teď Ash závidím i to auto. Na pohled vypadá luxusně!♥
______________________________________________

Grabbing Coffee at the Coffee Bean and Leaving the GYM in LA - 27.11.2010

28. listopadu 2010 v 10:48 | xoxo_Lady |  Candids - 2010
12345
Tady jsou nové candids ze včerejška. Ash byla nejdříve viděna při kupování kávy v Coffee Bean a poté, jak odchází z posilovny v LA. Moc jí to slušelo, i když se schovávala pod kšiltovkou a brýlemi.
______________________________________________

Leaving with Scott from Mo´s Restaurant in Toluca Lake - 26.11.2010

27. listopadu 2010 v 10:39 | xoxo_Lady |  Candids - 2010
Leaving with Scott from Mo´s Restaurant in Toluca Lake - 26.11.2010
Ráno 26.11. vyfotili paparazzi Ashley s jejím přítelem Scottem, jak odcházejí ruku v ruce ze snídaně z restaurace v Toluca Lake. O snídani se Scottem nás Ash informovala i na svém twitteru. Moc jim to spolu slušelo a podle fotek, na kterých se oba šťastně usmívají, měli velmi doboru náladu.
______________________________________________

Photo Of The Month - December

26. listopadu 2010 v 20:22 | xoxo_Lady |  Photo of The Month
Jak jsem slibovala, ještě dnes přidávám POTM. Stejně jako u Hot or Not budete moct hlasovat do konce prosince.
Přemýšlela jsem, na jaké téma fotek se mám zaměřit. A pak mě napadlo, že když má Van v prosinci narozeniny, že bych sem dala fotky, na kterých je Vashley. Popravdě ani já nevím, za kterou fotku bych hlasovala, protože všechny jsou moc pěkné a na všech to jak Ash tak i Van moc sluší. Takže je jen a jen na vás, která fotka vyhraje!;)
Fotky pod perexem. ;)
______________________________________________

Hellcats Soon on MTV in UK!

26. listopadu 2010 v 18:39 | xoxo_Lady |  News of Hellcats

Na fan stránkách koluje žhavá novinka ohledně Hellcats. Na MTV ve Velké Británii by se měl od února 2011 tento seriál vysílat. Pro fanoušky z Velké Británie to musí být opravdu potěšující zpráva, my v ČR budeme muset bohužel jen doufat, že se Hellcats na českých stanicích také někdy dočkáme.

Ashley on Twitter 0,2

26. listopadu 2010 v 18:19 | xoxo_Lady |  Twitter
twitter avatar

Na Ashleyiném twitteru se objevily nové zprávy. Ash se raduje ze Dne Díkůvzdání, který oslavila společně se svou rodinou a Scottem doma v LA a podle zpráv si tento den opravdu užila. :)
______________________________________________

Překlad:
"Především fanoušci, jako jste vy. Děkuji za všechnu lásku a podporu. Doufám, že všichni měli úžasný den. Xoxo"

"Tolik se bavila na Den Díkůvzdání doma s mou rodinou a rodinou mého přítele. Jsem tak vděčná za mnoho věcí v tomto roce..."

"Šťastný Den Díkůvzdání!!!!! Můj přítel a já připravujeme snídani pro mou rodinu."
twitter 0,2

I´m Most Happy Human In The World!

26. listopadu 2010 v 17:16 | xoxo_Lady |  xoxo_Lady
Ahojec všem! ;)
Já vím, tenhle avatar sem na blog nepatří, ale jelikož mám tuhle skvělou náladu právě díky mým miláčkům TH, tak jsem se ho sem rozhodla dát. Existuje pro to jediný důvod. Dneska jsem se byla mrknout s kámoškou na jednu školu na Den otevřených dveří (mimochodem jsem v devítce, kdo ještě neví), ta škola je prostě úžasná a odteď je mým největším přáním se tam dostat. Ale z5 k mé dobré náladě. Když jsme jeli z5, tak jsem si konečně koupila CD Humanoid!!!♥ Sice mám všechny songy z toho CD vypálené, ale originál je prostě originál. Od nich mám ještě Scream, ale Humanoid je prostě ze všech nejlepší a nejpovedenější, i když spoustu fanoušků říká, že tohle CD se jim nelíbí. Mě dokázalo položit na kolena!!! :D
Jinak je to asi vše a omlouvám se těm, které tyhle moje kecy o TH nezajímají, ale já si prostě nemohla pomoct! :D Teď se jdu mrknout, jestli nepřibyly nějaké novinky o Ash, taky musím ještě přidat POTM apod. J, a ještě se musím mrknout na Toplist, nechápu, proč nefunguje. Na mým předešlým blogu jsem s ním neměla problém a tady to prostě nefunguje. Přitom kód jsem vkládala na 2x, abych se ujistila, že je správný, ale pořád to nejde... :(

Přeju vám všem pěkný víkend!;)
Bye! ;)

Btw: Taky se už tak těšíte na sníh? Nemůžu se dočkat na SNB, hrozně mi chybí, zlatíčko moje. Chudáček je ještě sám na půdě... :D

Ashley Out Shopping With Maui - 24.11.2010

25. listopadu 2010 v 17:08 | xoxo_Lady |  Candids - 2010
ash out shopping with maui - 24.11.2010
Po včerejších candids z 23.11, přichází další a to ze 24.11. Ash byla spatřena při nakupování a s sebou si jako doprovod vzala i Maui, kterou měla ve velké černé tašce. Bohužel jsou prozatím jen 4 fotky, ale časem se snad objeví další. :)
(aktualizace fotek 26.11.2010)
______________________________________________

Ashley on Twitter 0,1

24. listopadu 2010 v 18:03 | xoxo_Lady |  Twitter
twitter avatar

Ashley zanechala na svém twitteru novou zprávu, ze které se dozvíme, proč měla namířeno do studia, jak jsme mohli vidět na nových candids. ;)
______________________________________________

Překlad: Jsem doma! Miluju LA tak jasné a slunečné. Nejprve se zastavím v coffee bean :) pak půjdu na nahrávání Phineas and Ferb.


twitter 01