Březen 2011

Říká se, že koncem začíná něco nového, lepšího. Přesto bych ten konec chtěla co nejvíc oddálit!

6. března 2011 v 19:04 | xoxo_Lady

Původně jsem nechtěla vůbec psát, ale myslím, že dlužím vysvětlení. Nejde o to, že by mě blog už nebavil, naopak, hrozně mi to tady chybí. Důvod je jednoduchý, nemám dostatek času. I když to zrovna teď není zase tak akutní, čas na blog by se přeci jen našel, ale musela jsem se rozhodnout. Od září budu určitě na intru, pochybuju že tam budu mít tak častý přístup k netu jako teď, nevím jestli mě vezmou na mou vysněnou školu, na které nejsou přijímačky, a tak se musím šrotit, abych se pak dostala na jinou, kdyby náhodou. Taky jsem začala dost zanedbávat ten skutečný svět mimo blog.

A dalším důvodem jsou mé lásky TH, teda spíš broučci Kaulitzové. Já jsem prostě taková, že když mě něco baví a chci se tomu věnovat, tak se tomu musím věnovat pořádně a se 100% pozorností. A uznejte, že věnovat se psaní povídek a překladu vyžaduje hodně času a pozornosti. Prostě jsem už dlouho měla pocit, že si mezi těmito věcmi musím vybrat. Už od začátku mi bylo jasné, že si vyberu to druhé, ovšem nechtěla jsem si to přiznat, nechtělo se mi tady tohle zahazovat.
Opravdu jsem tady na tom makala, až na candids je doplněná celá galerie i další informace, snažila jsem se psát originální články, ale... Jestli si někdy ještě založím blog, což plánuju, určitě to bude něco jako autorský, prostě čistě o mě, TH a TWC, který nebudu muset aktualizovat každodenně. Takže jestli někdy někde narazíte na xoxo_Lady, nelekněte se, jsem to já... :)))

Během těch dnů, co jsem tady nebyla, mi kolikrát naskočila taková myšlenka se vrátit, několikrát jsem i najela na blog.cz, ale než jsem se stačila přihlásit, napadlo mě, že s tím stejně budu muset dřív nebo později skoncovat. Na intru nebudu mít čas se věnovat blogu, psaní i překladu a k tomu všemu se ještě učit. Takže, věřte že mi je to strašně, ale opravdu hrozně moc líto, děkuju opravdu VŠEM, kteří psali komentáře, chodili sem a především děkuju svým affs a doufám, že se na mě nezlobí. Speciálně bych chtěla zmínit Katty z ninadobrev-4fans.blog.cz, i když jsem Tě nestihla moc poznat, stejně jsi úžasná holčina a máš úžasný blog a není dne, kdy bych se na něj nemrkla. Pak taky především xoxoNikushku z tisdale-fan.blog.cz, jsem vděčná za ty naše pokecy v komentářích, jsi vážně skvělá a já jsem ráda, že jsem tak suprového člověka jako jsi ty, mohla poznat, i když jen na prchavou chvilku. A pokud by kdokoli z mých affs se mnou chtěl zůstat v kontaktu, stačí napsat do komentářů, dám vám svoje icq.
Ashley se samozřejmě nevyhýbám, je to můj vzor a na tom, jak ji mám ráda, se nic nezměnilo.
Myslím, že jsem napsala všechno, co jsem chtěla. Snad jsem na nic nezapomněla. Ještě jednou děkuju za krásné chvíle, které jsem tady s vámi mohla strávit. Chybí mi vyhledávání novinek a informování vás o nich, ale nic se nedá dělat. Sakra, jak mě se nechce pryč, nejradši bych už nikdy nestiskla to tlačítko "Odhlásit se", protože vím, že až to udělám, bude se vším definitivní konec. Ale mazat to tady nebudu, na to jsem si s tím dala hodně práce. Ale předávat to taky nikomu nebudu, to nehrozí, nejspíš.
Dobře, stejně už nemám o čem psát a zbytečně to prodlužuju. Jak se rozloučit? Sbohem? To je jako bych měla z tohodle světa blogu zmizet úplně, což není pravda. Tak se teda mějte, užívejte si radost z blogu dokud to jde a nebuďte smutní za tyto nové úpravy, admini vám to tady chtěli jen zpříjemnit a musím říct, že mě se to tu takhle líbí. OK, já vím, že to zase prodlužuju!!

"K úspěchu vás nedoveze žádný výtah. Musíte to vzít po schodech." - H. Brown
"A až vystoupáte na samý vrchol, zjistíte, že jste vlastně teprve na samotném začátku. A až se ocitnete opět dole, nezapomeňte, že ta chvíle nahoře bylo to nejúžasnější, co vás kdy mohlo potkat. Tak se zvedněte a znovu ty zatracené schody vyšplhejte." - xoxo_Lady

Vaše navždy milující xoxo_Lady ♥